Skip links

Jak w Polsce prowadzi się własny biznes

Wyniki badania nastrojów mikro – i małych firm w II połowie 2015r. oraz prognozy na 2016 r.

Raport z szóstej edycji badania Firmy.net przedstawia opinie przedsiębiorców o kondycji ich firm i warunkach do prowadzenia biznesu w Polsce na przełomie 2015 i 2016 roku.

Przeanalizowane zostały również czynniki, które wpływały na poprawę lub pogorszenie się sytuacji ogólnej firm i ich pozycji konkurencyjnej na rynku.

Sprawdź raport o najważniejszym sektorze polskiej gospodarki:
Raport „Jak w Polsce prowadzi się własny biznes” to lektura dla każdego przedsiębiorcy oraz osób poważnie myślących o własnym biznesie.

Dariusz Śledź, Dyrektor IBiA
Zachęcam do lektury raportu, który pozwala poznać kondycję firm oraz nastroje panujące wśród przedstawicieli najliczniejszego sektora polskiej gospodarki – mikro – i małych firm.

Jak pokazują wyniki 6. już badania, wybór nowego rządu nie przyniósł wzrostu zaufania do decyzji polityków. Wysokie koszty prowadzenia firmy oraz niestabilność prawa są wciąż największą barierą w rozwoju firm i osiągnięciu stabilnej sytuacji.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję